مهردرام

ساخت و فروش حرفه ای ساز بین المللی هندپن و تانگ درام، طراحی و ساخت و فروش و پشتیبانی محصولات

کمپانی مهردرام با هدف ساخت و فروش حرفه ای ساز بین المللی هندپن و تانگ درام در سال 1396 فعالیت خود را با تولید تانگ درام حکاکی شده بصورت دستی و کاملا حرفه ای و مطابق با استانداردهای بین المللی آغاز کرد.در ادامه این روند مهردرام همپای دیگر کمپانی های تولید کننده این سازها با به روزرسانی و همگام با پیشرفت های بین المللی اقدام به تغییر سایز به استاندارد، یکسان سازی کشش، تغییر متریال و ارتقای کیفیت صدا و ظاهر سازها نمود.

مهردرام کار خود را با تولید حرفه ای ساز تانگ درام 9 نت و 17 نت با 6 طراحی و حکاکی منحصر به فرد به صورت دستی آغاز کرده و اکنون با ساخت تانگ درام 11 نت و 9 نت اورتون ( تانگپن) با متریال فولاد نیتراید جزو پیشگامان تولید این ساز در ایران است.در این میان، مهردرام از تولید هندپن نیز غافل نمانده و پس از دو سال آزمون و خطا اکنون قادر به ساخت ساز هندپن با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز است.

مهردرام در شهریورماه 1398 به جهت کارآفرینی در زمینه موسیقی، موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از اتاق اصناف تهران شده است.در سال 2020 نیز مهردرام موفق به دریافت دو سرتیفیکیت از دانشگاه یاشار ترکیه و کمپانی  equal استرالیا شد.

مهرداد ناصری بنیانگذار و موسس مهردرام پس از چند سال تحقیق و بررسی علمی و تجربی در زمینه تولید ساز هندپن و تانگ درام اکنون یکی از موفق ترین و حرفه ای ترین سازندگان این سازها در ایران محسوب میشود که با بهره گیری از تحقیقات بین المللی و همگام با پیشرفتهای روز دنیا تمام تلاش خود را معطوف به طراحی و ساخت این سازها با بهترین متریال و کیفیت نموده است.

فرشاد بیات بعنوان شریک اصلی و مدیر فروش کمپانی مهردرام، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی دانشگاه هنر تهران در سال 1381 فعالیت هنری خود را آغاز نموده است از سوابق و فعالیت های وی  میتوان به همکاری با ارکستر سمفونیک تهران، همکاری با ارکستر ملی اصفهان ( همراه با علیرضا قربانی) همکاری با ارکستر سمفونیک سی ساز همکاری با گروه کر شهر تهران همکاری با گروه کر چاوش همکاری با گروه (Rajazz band) اشاره کرد .

کارگاه تولید ساز مهردرام در یک محیط کاملا صنعتی و با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز دنیا و تجهیزات حرفه ای ساخت خود کمپانی مهردرام که مناسب ساخت ساز است توانسته است با بهره گیری از اطلاعات به روز دنیا اقدام به طراحی و تولید جدیدترین سازها کرده و نیز نیازهای پشتیبانی و گارانتی محصولات خود را مرتفع سازد .

افتخار ما اینست علاوه بر طراحی و ساخت و فروش و پشتیبانی محصولات، زمینه را برای آموزش حرفه ای کاربران و علاقمندان این سازها در مجموعه مهردرام فراهم نموده ایم.

سال تجربه
تنوع محصولات
فروش
سرتیفیکیت
اسکرول به بالا